نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
يکشنبه ٠٤ مهر ١٤٠٠

اخبار > بی توجهی پاساژها به رعایت پروتکل های بهداشتی به تعطیلی می انجامد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل:

بی توجهی پاساژها به رعایت پروتکل های بهداشتی به تعطیلی می انجامد

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: با توجه به اینکه بازار و پاساژهای اردبیل به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و داشتن تهویه ، دایر است ،بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی و تهویه مناسب به تعطیلی این واحدهای تجاری منجر می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، شهریار شیری آراسته در جلسه کمیته نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد کنترل بیماری کرونا تصریح کرد: با نطارت های انجام گرفته در صورت بی توجهی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی اعم از زدن ماسک و تهویه پاساژ ها، به صورت قانونی برخورد شده و  پاساژها تعطیل می شود.

وی با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در اردبیل خواستار اطلاع رسانی به شیوه های مختلف به مردم برای رعایت بهتر پروتکل های بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمعات در تفرجگاه‌ها شد.

در این جلسه، مسوول روابط عمومی استانداری و رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا گفت: در راستای تبلیغات محیطی و فضای مجازی با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها اقدام شده است.

غلامحسین غاربی افزود: تولید بنرهای دیجیتال ، فیلم های چند دقیقه ای قابل انتشار در فضای مجازی و برنامه تلویزیونی با موضوع بی توجهی به کرونا و عواقب آن از جمله اقدامات اطلاع رسانی است.

وی از همکاری با تمام دستگاههای مرتبط با مردم برای اطلاع رسانی خبر داد و اظهار کرد: استفاده از ظرفیت شاد با مشارکت آموزش و پرورش برای اطلاع رسانی و انتشار تولیدات فرهنگی از جمله اقدامات دیگر اطلاع رسانی در زمینه است.


٢١:٠٤ - چهارشنبه ٢٣ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٦٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٠٤ مهر ١٤٠٠