سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
اخبار > ظرفیت اشتغالزایی ۵۵ واحد تولیدی در استان اردبیل افزایش یافت


  چاپ        ارسال به دوست

ظرفیت اشتغالزایی ۵۵ واحد تولیدی در استان اردبیل افزایش یافت

ظرفیت اشتغالزایی ۵۵ واحد تولیدی در استان اردبیل افزایش یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، قادر تقی زاده در بازدید از واحدهای تولیدی افزود: بر اساس تاکید استاندار اردبیل واحدهایی که به علل مختلف زیر ظرفیت تولید به فعالیت خود ادامه می دادند، احصا و شناسایی شد.

 

وی بیان کرد: بر اساس پیگیری های انجام گرفته، مشکلات واحدهای فعال با کمتر از ظرفیت، استخراج شد.

 

تلقی زاده کمبود نقدینگی برای تامین مواد اولیه یا خرید ماشین آلات جهت ایجاد خط تولید جدید و مشکلات بانکی را از جمله موانع این واحدها برشمرد.

 

وی تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری درحوزه صنعت ، معدن و تجارت تعداد ۴۰ واحد تولیدی با پیگیری و برطرف شدن مشکلات افزایش ظرفیت شده و زمینه اشتغال ۶۴۲ نفر در این واحدها به طورمستقیم فراهم شده است.

 

 تقی زاده افزایش ظرفیت این واحدها را بااهمیت خواند و گفت : به دلیل اینکه این واحد ها دیگر نیازی به زمین و یا سوله اضافی نداشته و با همان امکانات زیر ساختی قادر به افزایش تولید و افزایش میزان اشتغال می شوند، اهمیت این امر دو چندان می شود.

 

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل گفت: در حوزه جهاد کشاورزی نیز تعداد ۱۱ واحد تولیدی باهدف افزایش تولید و اشتغال افزایش ظرفیت داده شده که علاوه بر افزایش تولید موجب اشتغالزایی برای ۷۹ نفر دیگر شده است.


١٠:٥٦ - 1399/08/27    /    شماره : ٣٦٠٢٣    /    تعداد نمایش : ١٦٦خروج
منو
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.