سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
اخبار > ارژنگ عزیزی : بنیاد شهید و امور ایثارگران بایستی به جد اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند


  چاپ        ارسال به دوست

ارژنگ عزیزی : بنیاد شهید و امور ایثارگران بایستی به جد اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند

ارژنگ عزیزی : بنیاد شهید و امور ایثارگران بایستی به جد اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل در جلسه‌ای که قبل از ظهر امروز در سالن شهید رجایی استانداری اردبیل با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برگزار شد با اعلام اینکه بنیاد شهید و امور ایثار گران بایستی به جد اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند افزود: ارائه مشاوره شغلی به خانواده معظم ایثارگران بایستی در اولویت این بنیاد باشد.

 

وی گفت : مشوق‌های در نظر گرفته شده برای اشتغال ایثارگران بایستی از طرف بنیاد شهید به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود تا در راستای تفاهم نامه منعقده بین مقام عالی استان و معاون محترم رئیس جمهور از طرف دستگاه‌های اجرایی مشوق‌ها مذکور برای جذب ایثارگران در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد .

 

 وی ضمن تاکید بر هماهنگی تاسیس شرکت‌های حرفه‌ای در حوزه جهادکشاورزی به ویژه شرکت های خدماتی در شمال استان توسط ایثارگران افزود: بنیاد شهید بایستی با تمامی دستگاه ها تفاهم نامه منعقده نموده و اشتغال ایثارگران را باجدیت دنبال کند.

 

وی با اشاره به اینکه مهارت آموزی و ایجاد انگیزه و مسئولیت پذیری در جامعه ما بایستی فرهنگ سازی شود گفت ؛ جوانان برای اشتغال نباید تنها چشم به میز ادارات بدوزند.

 

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استفاده از ظرفیت های مختلف در حوزه صنعت ، معدن و تجارت ،جهاد کشاورزی ،میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و حتی خدمات را برای ایجاد اشتغال ایثارگران مناسب ارزیابی کرده و باتوجه به ایجاد اشتغال چندین هزار نفری در سال جاری و سال آتی در بخش صمت و کشاورزی به ویژه گلخانه‌ای بر استفاده از این فرصت از طریق بنیاد شهید تاکید کرد.


٠٩:١٣ - 1399/09/01    /    شماره : ٣٦٠٧٢    /    تعداد نمایش : ١٦٣خروج
منو
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.