سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌های حوزه جهادکشاورزی پرداخت شد


  چاپ        ارسال به دوست

۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌های حوزه جهادکشاورزی پرداخت شد

۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌های حوزه جهادکشاورزی پرداخت شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری اردبیل از پرداخت ۲۱۰/۵ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌ها و واحدهای تحت پوشش سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، قادر تقی زاده در بازدید از طرح ها و واحدهای بهره مند از این تسهیلات گفت: تاکنون ۵۱۷ طرح و واحد در حوزه جهاد کشاورزی به تایید کارگروه رسیده و به بانک‌های عامل معرفی شده که در زیر بخش های مجتمع های گلخانه ای و گلخانه های بزرگ و کوچک مقیاس ۲۱ طرح و واحد و در گیاهان دارویی ۱۳، دامپروری ۸۴ ،صنایع تبدیلی ۲ و شیلات و آبزیان ۲ طرح و واحد از طریق بانک‌های عامل عقد قرار شده و تسهیلات آنها پرداخت شد.

 

وی با بیان اینکه برای ۱۳۸ طرح و واحد معرفی و تصویب شده مبلغ ۲۱۰/۵ میلیارد تومان پرداخت شده است، افزود : در مجموع این واحدها ۷۰۹ نفر اشتغال زایی خواهند داشت.

 

تقی زاده میزان تسهیلات معرفی و جذب شده در حوزه های مجتمع گلخانه‌ای و گلخانه های بزرگ و کوچک مقیاس را در سطح کشور بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: استان اردبیل با جذب بالغ بر ۱۷۵ میلیارد تومان تسهیلات برای ۳۷ مجتمع گلخانه‌ای و گلخانه های بزرگ و کوچک مقیاس که به صورت شناور در سطح کشور بود و در مجموع ۵۲۱ نفر اشتغالزایی داشت رتبه اول را در سطح کشور کسب کرده است .

 

وی گفت : سه بانک کشاورزی ، توسعه تعاون و پست بانک از بانک های طرف قرارداد برای پرداخت تسهیلات در حوزه جهاد کشاورزی هستند .


١٢:٣٩ - 1399/09/02    /    شماره : ٣٦٠٨٦    /    تعداد نمایش : ٤٨٧خروج
منو
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.