سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > رسیدگی به مشکلات طرح‌ها و واحدهای اقتصادی استان در روزهای کرونایی نیز ادامه دارد


  چاپ        ارسال به دوست

رسیدگی به مشکلات طرح‌ها و واحدهای اقتصادی استان در روزهای کرونایی نیز ادامه دارد

رسیدگی به مشکلات طرح‌ها و واحدهای اقتصادی استان در روزهای کرونایی نیز ادامه دارد

قادر تقی زاده :

رسیدگی به مشکلات طرح‌ها و واحدهای اقتصادی استان در روزهای کرونایی نیز ادامه دارد 

 

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل از رسیدگی به مشکلات طرح‌ها و واحدهای اقتصادی استان در روزهای کرونایی با رعایت محدودیت ها و رعایت فواصل اجتماعی خبر داد .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل قادر تقی زاده در جلسه مرکز فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری با اشاره به ضرورت بررسی کارشناسی و رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی در این مرکز حتی در روزهای کرونایی گفت : در مرکز فوریت ها مشکلات طرح شده توسط سرمایه گذار از طریق سامانه به دستگاه های اجرایی مرتبط منعکس شده و این دستگاه‌ها موظفند ظرف یک هفته نظرات کارشناسی خود را به دبیرخانه مرکز مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت و از طریق سامانه مرکز ارسال نمایند.

 

 وی افزود: با انعکاس نظرات دستگاه‌ها و به منظور رفع مشکل سرمایه گذار، دبیرخانه موظف است در صورت حل نشدن مشکل طرح شده در جلسات کارشناسی مرکز فوریت ها ، پیشنهادات کارشناسی ارائه شده را به منظور طرح و تصمیم‌گیری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در حضور مقام عالی استان یا معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری تشکیل می گردد مطرح نماید.

 

 تقی زاده با بیان اینکه مشکلات مربوط به بنگاه های اقتصادی در بخش های مختلف سرمایه گذاری اعم از جهاد کشاورزی ، گردشگری و صنعت و معدن از طریق این مرکز قابل پیگیری است افزود ؛ به همین منظور همه دستگاه های اجرایی مرتبط با بخش اقتصادی نمایندگان خود را برای پیگیری مشکلات از طریق سامانه و یا حضور در جلسات کارشناسی به دبیرخانه مرکز معدفی نموده اند . 

 

 وی گفت ؛ بر اساس شیوه نامه تدوین شده ، رییس مرکز فوریت ها، رییس سازمان صمت و یکی از معاونین این دستگاه با تایید استانداری دبیری این مرکز را بر عهده داشته و استاندار و یا معاون هماهنگی امور اقتصادی نیز به عنوان ناظر مرکز در نظر گرفته شده اند . 

 

تقی زاده با اشاره به اینکه ممکن است برخی از مشکلات در استان قابل حل نباشد تصریح کرد: مشکلاتی که در مرکز فوریت های استان و یا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مرتفع نگردد به مرکز ملی فوریت در وزارت صمت و یا ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور ارسال می گردد تا در ستاد ملی و با حضور نمایندگان وزارتخانه ها پیگیری و رفع مشکل شود .


١٥:١١ - 1399/09/03    /    شماره : ٣٦١٠٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٥خروج
منو
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.