سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > ظرفیت های قانونی برای کاهش پروسه سرمایه گذاری استفاده می شود


  چاپ        ارسال به دوست

ظرفیت های قانونی برای کاهش پروسه سرمایه گذاری استفاده می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز خلیلی در جلسه مکان یابی برای پنج طرح سرمایه گذاری در استان تصریح کرد: با توجه به وضعیت کنونی کشور و به تبع استان ، لازم است حمایت از سرمایه گذاران بیش از پیش تقویت شده و حمایت های نرم افزاری و سخت افزاری افزایش یابد.

وی بیان کرد: هر چه پروسه سرمایه گذاری کمتر شود به همان میزان توجیه دار بودن طرح های سرمایه گذاری به لحاظ اقتصادی بیشتر شده و سرمایه گذاران به تولید و اشتغالزایی ترغیب می شوند.

 

خلیلی با اشاره به طرح های مهم سرمایه گذاری در حال بررسی در استان ، خواستار بررسی دستگاههای مرتبط در خصوص تامین زمین، آب، برق، گاز و جاده دسترسی به این طرح ها شد.

 

وی احداث دامداری سه هزار راسی، مرکز پرورش و واحد گیاهان دارویی ، طرح دامداری گوسفندی ، دهکده توریستی و طرح گردشگری و بوم گردی را از جمله طرح های مورد بررسی دانست و بر همکاری دستگاهها برای حصول نتیجه در کوتاه ترین زمان تاکید کرد.

 

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل با اشاره به پتانسیل های استان در زمینه دامپروری ، گردشگری، توریسم درمانی و تولید گیاهان دارویی رفع موانع اخذ مجوز و سرمایه گذاری در این بخش ها را موجب رونق و توسعه اقتصادی استان دانست.

 

در این جلسه که با حضور سرمایه گذاران طرح ها و مدیران و نمایندگان دستگاههای مرتبط با تامین زمین و زیرساخت های دیگر برگزار شد، مشکلات و موانع مطرح و مقرر شد راهکارهای پیشنهادی استخراج و برای تسریع در سرمایه گذاری این طرح ها ارایه شود.


١١:٥٣ - 1399/11/05    /    شماره : ٣٦٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٨خروج
منو
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.