سال ۱۴۰۳ «جهش تولید با مشارکت مردم»
اخبار > فرآیند پاسخ به استعلام های سرمایه گذاری تسریع می شود


  چاپ        ارسال به دوست

فرآیند پاسخ به استعلام های سرمایه گذاری تسریع می شود

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل گفت: فرآیند پاسخ به استعلام های سرمایه گذاران و تسهیل در صدور مجوزها و تامین زیرساخت ها تسریع می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز خلیلی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات طرح های مهم سرمایه گذاری اقتصادی و تولیدی استان در زمینه های فرآوری محصولات پالایشگاهی، گردشگری، کمپ های ورزشی و شیلات افزود: ایجاد هماهنگی های لازم به منظور تسهیل و تسریع در صدور مجوزها و حل مسایل و مشکلات طرح های در حال احداث ضروری است.

 

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای افزایش توان تولید، ایجاد ارزش افزوده، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه صادرات، همه ارکان دولت بر حمایت های قابل لمس و عینی از سرمایه گذاری و تسهیل در فرایند های صدور مجوزها، تامین زیرساخت ها و ارایه مشوقات لازم پیگیری می شود.

 

خلیلی اظهار کرد: با صدور مجوزها و واگذاری اراضی، شروع عملیات اجرایی طرح ها در سالجاری و بهره برداری آنها در سال ۱۴۰۰ سرعت می گیرد که علاوه بر توسعه گردشگری استان، ایجاد ارزش افزوده، اشتغالزایی بیش از ۲۱۰ را نیز در پی خواهد داشت.

 

در این جلسه مقرر شد کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط با طرح های سرمایه گذاری مطرح شده حداکثر در طی یک هفته پاسخ استعلام های لازم را به دستگاه های اجرایی صادر کننده مجوز اعلام کنند.


١٠:٣٠ - 1399/12/17    /    شماره : ٣٦٩٢٧    /    تعداد نمایش : ٨٩٨خروج
منو
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.